parta.kiev.ua

parta.kiev.ua



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 06.06.2026 - 01:04:28
Страницы:  1  

Больові відчуття під мікроскопом

АвторСообщение

nicon

школьник


Статистика:
Сообщений: 4166
Регистрация: 07.11.2007

Чи болючіше лікування зубів під мікроскопом? Дуже боюся болю, але потрібно лікувати глибокий карієс. Лікар каже, що під мікроскопом буде менше болісно, але хочеться почути реальні відгуки людей, які проходили таке лікування.


---------------------
Завидовать, сосать и проигрывать нужно молча... ©
Сообщение # 1 20.07.25 - 11:11:54
RE: Больові відчуття під мікроскопом

Террорист

школьник


Статистика:
Сообщений: 1,336
Регистрация: 21.12.2005

Навпаки, лікування під мікроскопом менш болісне! Лікар працює набагато акуратніше, не травмує зайві тканини. Можна точно видалити тільки уражені ділянки, не чіпаючи здорові. Плюс анестезія діє однаково, а от самого втручання менше. Багато пацієнтів відзначають, що після такого лікування зуб менше болить і швидше заживає.



Сообщение # 2 20.07.25 - 11:44:19
RE: Больові відчуття під мікроскопом

konsel

школьник


Статистика:
Сообщений: 8
Регистрация: 10.05.2011

Повністю погоджуюся! Я також дуже боюся стоматологів, але лікування під мікроскопом пройшло майже безболісно. Лікар працював дуже обережно, я навіть не відчувала тиску на зуб. Після процедури теж ніякого дискомфорту не було. Зараз рекомендую всім знайомим саме такий вид лікування. Ось корисна інформація: https://sdental.com.ua/service/treatment-under-microscope


---------------------
отдых в Болгарии - http://tourok.com.ua/
Сообщение # 3 20.07.25 - 12:35:28
RE: Больові відчуття під мікроскопом
Утеплення балконів та лоджій : Предыдущая темаСледующая тема: Параметры воды в разных районах Киева
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники