http://www.parta.kiev.ua/ главная Добавить в избранное  Истории из жизни  
Показать:   Новые   Популярные Добавить

страницы:
1|

:
КТС. Що це таке в охороні?

Кнопка тривожної сигналізації відноситься до засобів безпеки, за допомогою яких можна дистанційно викликати допомогу в надзвичайній ситуації.
Наприклад, у разі виникнення пожежі на об'єкті, пограбування, неадекватної поведінки деяких відвідувачів.
Після приведення в дію кнопки, через кілька хвилин на об'єкт прибуде служба швидкого реагування – охоронці, пожежники тощо
Наявність таких елементів безпеки виключить багато неприємних ситуацій і дозволить попередити надзвичайну подію на об'єкті.
Принцип дії КТС
Кнопка тривожної сигналізації КТС відноситься до одних з найпоширеніших способів охорони різних об'єктів, включаючи житлові, промислові та офісні приміщення.
Такого роду пристрої використовуються для екстреного виклику охоронних або пожежних служб.
Схема роботи кнопки тривожної сигналізації
Приводиться в дію тривожна кнопка в ручному режимі людиною, коли він самостійно впевнився в потенційній небезпеці і прийняв рішення про виклик відповідних служб.
На об'єкті кнопку розміщують в непримітних місцях, якщо вона підключена до охоронної системи, або на видному місці, якщо вона входить в склад пожежної сигналізації.
Кнопка тривожної сигналізації – це електромеханічний пристрій, функціонування якого полягає в можливості безперервного зв'язку з групами швидкого реагування або пожежними службами.
У разі виникнення позаштатної ситуації на об'єкті здійснюється натискання на кнопку, внаслідок чого електричний сигнал надходить на електронний блок сигналізації, з якого він передається на пульт пожежної служби або найбільш близького поряд охоронної служби.
Пристрій КТС
Завдяки цьому, на небезпеку можна зреагувати максимально швидко, попередивши пограбування і поширення пожежі на велику територію.
Види тривожних кнопок
На сьогоднішній день охоронні та пожежні сигналізації можуть комплектуватися декількома типами тривожних кнопок. Розглянемо особливості кожного з типів:
Стаціонарний
Кнопка тривожної сигналізації стаціонарна являє собою електромеханічний модуль, який монтується в місці швидкого доступу до нього персоналу і співробітників. Це може бути прилавок, касова зона, місце біля виходу.
Передача сигналів від цих кнопок відбувається через провідну лінію зв'язку. Якщо кнопка відноситься до пожежної безпеки, то вона обов'язково повинна бути на видному місці, в іншому випадку її розташовують потай.
Стаціонарна кнопка тривожної сигналізації
Виконання стаціонарних кнопок може бути як з ручним, так і ножним приводом. За своїм конструкційним рішенням це може бути кнопка тривожної сигналізації з фіксацією Астра 321 або без фіксації.
Після спрацьовування кнопки першого типу будуть залишатися у включеному стані, поки їх не переведуть в початкове положення. Зробити це можна тільки за допомогою спеціального ключа.
Мобільний
Кнопка тривожної сигналізації переносна – це мобільний пристрій, який має компактні розміри і може приводитися в дію з будь-якого місця. Як правило, сигнал тривоги передається з використанням радіоканалу або стільникового зв'язку.
У першому випадку радіус дії кнопки становить близько 100 метрів, у другому обмежується тільки зоною покриття відповідного оператора стільникового зв'язку.
Брелок сигналізації тривожної
Завдяки використанню цих кнопок передавати сигнали тривоги можна дистанційно, економлячи час на те, щоб дістатися до місця, для впливу на стаціонарну кнопку.
Застосування тривожних кнопок
Кнопка тривожної сигналізації Астра чи інша модель аналогічних пристроїв, має в своїй конструкції комутаційний механізм, при впливі на який передається сигнал тривоги.
Якщо використовується звичайна провідна лінія, то це буде електричний сигнал, який приймає електронний модуль сигналізації, який згодом передасть сигнал на пульт спецслужб.
Кнопка тривожної сигналізації GSM в своєму складі має спеціальний передавач, що працює в GSM-діапазоні. Ці пристрої відрізняються широкою зоною охоплення, простотою установки і запуску.
При необхідності переданий сигнал можна посилити, використовуючи спеціальне обладнання. До недоліків таких пристрій відноситься залежність від завантаження мереж мобільного зв'язку та легкості придушення стільникового сигналу зловмисниками, які можуть застосовувати для цього спеціальні електронні пристрої.
Кнопка тривожної сигналізації радіоканальна також являє собою пристрій дистанційної передачі тривожного сигналу.
На відміну від GSM-пристроїв використання цих кнопок не залежить від стану стільникових мереж, радіосигнал набагато складніше придушити і перервати.
Укладення
Тривожна кнопка є високоефективним засобом, який дозволить попередити біду і швидко викликати рятувальників або охорону.
Щоб кнопка в повній мірі могла реалізувати покладену на неї функцію слід правильно підібрати її під конкретний об'єкт, а також коректно налаштувати.
Допоможуть це зробити фахівці компаній, які спеціалізуються на установці охоронних і пожежних сигналізацій.
Ктс – пошліть злодіїв на три букви. поставте кнопку тривожної сигналізації
КТС що це таке в охороні?
Важливим компонентом охоронних систем є тривожна сигналізація, яка дозволяє негайно відправити сигнал тривоги у разі надзвичайної ситуації. Цей елемент являє собою спеціальну кнопку або педаль. Кнопка тривожної сигналізації (КТС) може розміщуватися стаціонарно або виготовлятися у вигляді носимого брелока. Вона може використовуватися на всіх об'єктах, що вимагають охорони і негайного реагування на виникнення НП. Це державні та громадські організації, банки, офіси, освітні установи та приватні житла.
Особливості сучасних систем КТС
Робота сучасних охоронних систем побудована на використанні бездротових каналів зв'язку. Радіоканал в плані безпеки більш ефективний проводового підключення, оскільки його глушіння вимагає наявності спеціального обладнання, яке недоступне або не по кишені пересічним зловмисникам. Вивести з ладу провідну систему набагато простіше-досить перерізати кабель подачі сигналу тривоги. Принципи роботи викличної сигналізації
Завданням кнопки тривожної сигналізації є підтримання безперервного зв'язку між об'єктом і охоронним підприємством (групою швидкого реагування). У разі натискання кнопки сигнал передається диспетчерам пультової охорони, які перенаправляють його відповідній групі швидкого реагування, вказуючи адресу об'єкта. Група прибуває на місцево події для усунення наслідків НП, при цьому її співробітники використовують засоби самооборони і службову зброю.
Комментариев  нет    добавить

Обсудить в Форуме
страницы:
1|


Контакты:

ICQ: 59220196
<< 2002-2010 @ RK >>